Tort na chrzciny

Chrzest Święty dziecka to piękna, rodzinna uroczystość. Po ceremonii kościelnej następuje zwykle eleganckie przyjęcie, którego nieodłącznym elementem są rozmaite słodkości. W centrum poczęstunku znajduje się tort, na który zwykle z niecierpliwością czekają wszyscy goście. Zachwyć ich, częstując tortem wyjątkowym nie tylko pod względem kompozycji smakowej, ale także wizualnej!

Pracownia Babie Lato słynie z wykonywania niecodziennych wypieków. Przygotowujemy także torty na chrzest na zamówienie. Każdy z nich jest niepowtarzalny, ponieważ komponowany jest z uwzględnieniem indywidualnych oczekiwań naszych klientów. O jakim torcie na ten piękny dzień marzysz? Opowiedz nam, jakie nuty smakowe mają się w nim pojawić, jaką ma mieć formę, kolorystykę i styl. Jeśli trzeba, doradzimy i podpowiemy, które rozwiązania mogłyby być ciekawe. Na pierwszym miejscu jednak stawiamy spełnianie Twoich życzeń.

Tort na chrzest
Tort na zamówienie

Tort dla chłopca czy dziewczynki?

Decydując się na tort na chrzest dla dziewczynki, rodzice często wybierają bogatsze dekoracje i kwiatowe ornamenty. Przy zamówieniach na tort na chrzest dla chłopca, większą popularnością cieszą się wypieki o prostych formach i symbolicznych zdobieniach.

W naszej pracowni podejmujemy się przygotowania każdego, nawet najbardziej finezyjnego tortu! Połączenie pasji, umiejętności i doświadczenia pozwala nam tworzyć słodkie dzieła sztuki dla naszych klientów.

Zachęcamy do zapoznania się z galerią naszych realizacji. Zapraszamy do Babiego Lata! Warszawa jest miastem, w którym prowadzimy naszą cukiernię artystyczną.

Chcesz zamówić podobny tort?